Mieszanka Księżycowa

27,50 zł
Brutto

Noc - espresso

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać (w zależności od opcji) do 27 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 27 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,04 zł .


poziom palenia
mielona/ziarno
waga
Ilość

Espresso Księżycowa Noc (#2)

 

70% arabika, 30% robusta - mieszanka.

 

Jest to kolejna nasza autorska mieszanka, w której skład wchodzą arabiki z Ameryki Południowej oraz 30% dobrej jakościowo robusty indyjskiej. Mieszanka charakteryzuje się bardzo słodkim naparem pozbawionym kwasowości. W aromacie dominuje mleczna czekolada zaś w smaku mleczną czekoladę uzupełnia kakao oraz delikatne nuty orzechowe. Mieszanka jest wyrazista, zbalansowana o pełnym body a duża ilość robusty nie jest wyraźnie wyczuwalna jak w przypadku mieszanki „Poranek Nad Wisłokiem.” Espresso będzie stosunkowo łagodne w smaku a robusta zwiększa ilość kofeiny oraz dodaje gęstości.

Mieszanka jest idealna dla wielbicieli mocniejszego tradycyjnego espresso parzonego w ekspresie kolbowym ale łagodniejszego w smaku (bez wyraźnej goryczki i charakterystycznego smaku robusty jak w przypadku „Poranka nad Wisłokiem”). Bardzo dobra w pozostałych sposobach parzenia (ekspresy automatyczne, kawiarki, tradycyjne parzenie), idealnie komponuje się z mlekiem.

Kawa Ksieżycowa Noc

Opis

Jakość kawy
Standard
Mieszanki / kawa jednorodna
Mieszanka Gregorio
Kawa
Arabika/robusta
Kontynenty
Ameryka Południowa
Ameryka Srodkowa
Azja
poziom palenia
palenie średnie +

Specyficzne kody

MPN
KAWA-GREGORIO-120
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Mieszanka Księżycowa

27,50 zł
poziom palenia:
mielona/ziarno:
waga: